منوی دسته بندی

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

پنل کاربری

آموزش

کارگاه های آموزشی

کارگاه فیلمنامه نویسی استاد مینو فرشچی به صورت آنلاین و بمدت 12 جلسه برگزار می شود. طی دوره آموزشی هنرجویان با راهنمایی استاد فیلمنامه و یا داستان مورد نظر خورد را می نویسند. متون نوشته شده در طی جلسه نقد و بررسی می شود و در پایان ترم بهترین آثار به عنوان کتاب چاپ می گردد.

این دوره آموزشی رایگان و جزئ طرح زکات علم می باشد. 

 

 کارگاه داستان نویسی استاد رحماندوست در دو سطح مقدماتی و پیشرفته بر گزار می شود. در سطح مقدمتی هنرجویان با الفبای نویسنده (شخصیت پردازی، موقعیت، کشش، کنش، دیالگ نویسی…) آشنا می شوند و در سطح تکمیلی هنرجویان با استفاده از آموخته های پیشین زیر نظر استاد اقدام به نوشتن و یا تکمیل داستان خود می کنند. 

کارگاه داستان نویسی پیشرفته، ویژه هنرجویانی است که ترم یک و دو داستان نویسی را با موفقیت پشت سر گذاشته اند. در ترم سه ( کارگاه نقد) آثار نوشته شده توسط هنر خوانده می شود و مورد نقد و بررسی از سوی استاد و هنرجویان دیگر قرار می گیرد. کارگاه نقد به نویسندگان جوان کمک می کند نوشته های خود را محک زده و با توجه به نقاط ضعف و قدرت نوشته ، آن را تکمیل نمایند.

کارگاه به صورت 12 جلسه آنلاین و حضوری برگزار می شود. در این دوره هنرجویان با مفاهیم  از جمله پردازش ایده و تبدیل آن به فیلمنامه مناسب- دکوپاژ- تدوین_برنامه ریزی تولید- تولید فیلم) 

کارگاه در 12 جلسه آنلاین برگزار می شود. هنرجویان با مبانی فیلمنامه نویسی آشنا شده و به صورت عملی ایده های خود را تبدیل به فیلمنامه می کنند. 

 کارگاه به صورت دو نیم ترم 6 جلسه ای برگزار خواهد شد. 6 جلسه اول مفاهیم نمایشنامه نویسی تدریس می شود و 6 جلسه دوم به صورت عملی نمایشنامه های خود را می نویسند.

12 جلسه آموزش آنلاین طراحی خلاق طلا و جواهرات، استاد هانیه محسنی پور( گرافیست، عکاس، طراح طلا و جواهر) 

12 جلسه آموزش کامل اصول نقاشی، طراحی، رنگ، حجم، حس، پرسپکتیو … (آنلاین)

آشنایی با اصول کاربردی، طراحی سه بعدی، متحرک سازی، نور پردازی ، صداگذاری..

12 جلسه آنلاین آموزش راز و رمز فیلمنامه نویسی و فروش فیلمنامه. هزینه دوره 2500000 تومان . برای هنرجویان سیراف با 20% تخفیف و اقساطی. 

نمونه گواهینامه پایان دوره

Screenshot (569)